היתרונות בניהול תביעה עם עורך דין מומחה לתביעות משרד הביטחון

היתרונות בניהול תביעה עם עורך דין מומחה לתביעות משרד הביטחון

האם נכים באמת זקוקים לעורך דין כדי לקבל את זכויותיהם מול משרד הביטחון? אגף השיקום טוען שלא, אך המציאות מראה תמונה אחרת. במאמר הבא, נבחן מדוע עורך דין מומחה לתביעות משרד הביטחון יכול לעשות את כל ההבדל בתהליך התביעה. הכנסו לקרוא כיצד הידע, הניסיון והקשרים המקצועיים של עורכי דין מומחים יכולים להבטיח לכם את כל הזכויות וההטבות המגיעות לכם.

פציעה ממלחמת חרבות ברזל | הכרה כנכי צה"ל | אחוזי נכות

פציעה בחרבות ברזל - נכי צהל ואחוזי נכות

מלחמת חרבות ברזל שהחלה ב7.10.23 גבתה מחיר יקר של הרוגים, פצועים וחטופים רבים. חיילים רבים ואנשי כוחות הביטחון אשר השתתפו בלחימה סובלים מפציעות גופניות ונפשיות רבות. במאמר הזה נעסוק באפשרות להיות מוכרים כנכי צה"ל, תהליך התביעה, קבלת מלוא הזכויות ממשרד הביטחון, ניהול נכון בוועדה הרפואית, טיפים כדי לסיים את התביעה בצורה הטובה ביותר.

פציעות קרב מגע בצבא והכרה כנכי צהל

פציעות קרב מגע בצבא, הגשת תביעה למשרד הביטחון והכרה כנכי צהל

פציעות באימון קרב מגע בצבא קורות לא מעט פעמים כאשר בחלקן נגרם נזק בריאותי המצדיק הגשת תביעה למשרד הביטחון לצורך הכרה כנכי צה"ל. לרוב הפציעות יהיו פציעות אורטופדיות כמו פריקת כתף, קרע במיניסקוס, קרע ברצועות בברך, נקע בקרסול או שברים אחרים. חשוב להתנהל כמו שצריך במצבים כאלה כדי שבסופו של דבר תוכרו כנכי צה"ל וייקבעו עבורכם אחוזי נכות ופיצויים ממשרד הביטחון.

פריצת דיסק בצבא – הגשת תביעה למשרד הביטחון והכרה כנכי צה"ל

פריצת דיסק בצבא

מאמר עוסק בפריצת דיסק בצבא והכרה כנכי צה"ל. פריצת דיסק היא פציעה שנפוצה אצל לוחמים בצה"ל, היא עשויה להיגרם בעת ביצוע משימות צבאיות מאמצים גופניים כבדים. במקרים מסוימים, חיילים יוכלו להגיש תביעה כדי לקבל הכרה כנכי צה"ל. חשוב להבין את התהליך המשפטי להגשת תביעה במקרה של פריצת דיסק, כולל הוכחת הפציעה והקשר לשירות הצבאי.

הגשת תביעה כנגד משרד הביטחון עבור פריצת דיסק, וההחלטת משרד הביטחון תהיה בהתאם לראיות, מסמכים רפואיים, הנזק הרפואי שנגרם ואחוזי הנכות שיקבעו עבורכם. חשוב לשים לב כי אחוזי הנכות שיתקבלו יהיו תלויים במידת הנזק והפגיעה הפיזית שנגרמה כתוצאה מהפריצה.

פיצויים על תביעה בצבא במקרים של מחלות

שירות הצבא הוא חלק מרכזי בחיים הישראליים, אך לעיתים מחלות ופציעות יכולות להתרחש במהלך השירות ולהשפיע על החיילים פיזית ונפשית. במקרים בהם מחלות מתפתחות בעקבות השירות הצבאי, במיוחד אם הן נגרמו בזמן השירות או שהוחמרו, חיילים רשאים להגיש תביעה למשרד הביטחון. תביעה זו תכיר בהם כנכי צה"ל, ותזכה אותם בפיצויים והטבות ממשרד הביטחון.

סיפור מקרה – הגשת תביעה על כל הנכויות שנגרמו בצבא

סיפורו של מ' – לוחם בצבא, שסבל מכאבים במפרק הכתף והברך, מ' פנה למשרדנו ואחרי בדיקות מעמיקות הוגשה תביעה למשרד הביטחון בגין קריעה בלברום נזק לגיד הסופראספינטוס. הועדה הרפואית בחנה את המקרה וקבעה את נכותו בשיעור המזכה אותו בשלל הטבות.

פוסט טראומה מהצבא – סיפור מקרה

פוסט טראומה בעקבות המלחמה

סיפורו של נ' – לוחם בצבא ששירת בזמן מלחמת לבנון השניה וחווה פוסט טראומה בעקבותיה, נ' נעזר בשירותינו לקבלת כל הסיוע הנדרש עבורו.

פציעות ברכיים במהלך השירות הצבאי וההיבט המשפטי

אירוע טראומתי קרע ברצועת הברך מתחיל לרוב עם מכה טראומתית פתאומית, כגון שינוי פתאומי בכיוון, מכה ישירה, או נחיתה עקומה. לאחר הפציעה, האדם עלול לחוות כאב מיידי, נפיחות וחוסר יציבות במפרק הברך. זוהי לא פציעה שאפשר "לנפנף", וטיפול רפואי הוא חיוני כדי לקבל אבחנה מדויקת. האבחנה תגיע באמצעות בדיקה גופנית, בדיקות MRI, והערכה של ההיסטוריה […]

תהליך קביעת אחוזי נכות במשרד הבטחון

אחוזי נכות במשרד הביטחון

תהליך קביעת אחוזי נכות במשרד הביטחון, הינו תהליך ארוך ומבוקר אשר כולל שלבים רבים הכוללים הגשת תביעת נכות למשרד הביטחון, השלמת מסמכים רפואיים, הפנייה לבדיקות רפואיות במידת הצורך ולבסוף הגעה לוועדה רפואית לצורך קביעת אחוזי הנכות. ישנם מקרים בהם רצוי כי מי שילווה אתכם בכל תהליך קביעת אחוזי הנכות הינו עורך דין המומחה בהגשת תביעות למשרד הביטחון וכי הוא יבטיח כי הזכויות שלכם ימומשו במלואן.