התמודדות ודרכי פעולה במקרה של פריקת כתף בשירות הצבאי

פריקת כתף דרכי התמודדות

שיתוף

התמודדות ודרכי פעולה במקרה של פריקת כתף בשירות הצבאי
פריקת כתף הינה פגיעה אשר מצריכה טיפול ושיקום מורכב ומידי על מנת לחזור לשגרה באופן בטוח וללא גרימת פציעות חוזרות ונשנות באותו אזור פגוע. פריקת כתף אשר נגרמת במהלך השירות הצבאי, מחייבת לקיחת אחריות מצד מערכת הביטחון והכרה בפגיעה הפיזית תוך מתן סיוע רפואי מקיף אשר יסייע בהתמודדות עם הפציעה וחזרה מהירה לשגרה.
פריקת כתף דרכי התמודדות

השירות הצבאי מביא עמו מגוון אירועים וסיטואציות אשר להם השפעה מידית הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. אחת הסיטואציות היותר מורכבות ובעלות השפעה פיזיולוגית רחבה, היא ללא ספק פריקת כתף, אשר מביאה עמה השפעות פיזיולוגיות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך ועל כן יש לקבל את הסיוע הנדרש ממשרד הביטחון, אשר יספק את המעטפת הטיפולית הנדרשת, על מנת להשתקם באופן מלא ולהשיב את יכולות העצמאות כפי שהם באו לידי ביטוי, טרם פריקת הכתף.

היל-זקס לאחר פריקת כתף

 

איש מקצוע מיומן בהתנהלות מול משרד הביטחון

על מנת לקבל את מרב הזכויות המגיעות לכם, יש צורך בהתנעת תהליך התביעה מול משרד הביטחון. מדובר על תהליך פורמלי, אותו יש לנהל באופן מקצועי באמצעות עורך דין משרד הביטחון אשר ניחן בידע מקצועי נרחב בתחום התביעות מול משרד הביטחון ויידע כיצד להתנהל באופן המקצועי ביותר, מול משרד הביטחון, על כל המחלקות הנמצאות בו. רק עורך דין משרד הביטחון, יידע לעמוד על הזכויות המגיעות לכם ולהוביל לכך שתקבלו את הסיוע והפיצוי המלא על מנת להגיע להחלמה מלאה ולקבל את התגמולים המתאימים.

 

 

 

שיקום אינטנסיבי בדרך לעצמאות מלאה

פריקת כתף הנה פגיעה מאוד משמעותית אשר מביאה עמה מגבלה קשה הפוגעת באופן מידי במידת העצמאות ומלווה בכאבים קשים המקשים בהתנהלות היומיומית הבסיסית. תהליך השיקום מפציעה של פריקת כתף, הינו תהליך ארוך וממושך הכולל בתוכו טיפולי פיזיותרפיה אינטנסיביים המיועדים לחיזוק האזור הפגוע בכתף ולהשבת הכוח המוטורי אשר יאפשר חזרה לשגרה באופן בטוח וללא חשש מפציעות חוזרות כתוצאה משיקום לקוי.

הכרה מצד משרד הביטחון בדרך לטיפול אולטימטיבי

על מנת לקבל את הטיפול המתאים ביותר עבורכם ולמעשה לקבל את הכיסוי הטיפולי השלם אשר יוביל לשיקום יעיל ונכון, יש לפעול באופן מקצועי ואפקטיבי מול אגף השיקום במשרד הביטחון, על מנת לקבל מהם את הזכויות המגיעות לכם הן בשלב טרום ההגעה לוועדה הרפואית והן בשלב שלאחר ההגעה לוועדה הרפואית וקבלת אחוזי הנכות. עורך דין משרד הביטחון, הנו הדמות המוסמכת והמקצועית ביותר בתהליך ההכרה מול משרד הביטחון ולו כל הניסיון הדרוש על מנת ללכת במסלול הנכון אל עבר הבטחת הזכויות המגיעות לכם, מהראשונה ועד לאחרונה ומבלי לדלג על אף אחת מהם. המטרה היא לקבל את הטיפול המקיף ביותר אשר יוביל להטבה משמעותית במצב הפיזיולוגי. היעדר טיפול מתאים, יוביל לעיקוב בשיקום ולפגיעה הרבה יותר קשה אשר לה השפעה גדולה על איכות החיים.